Postup genetické analýzy

Pokud se rozhodnete pro genetickou analýzu, vlastní proces bude probíhat následovně:

1. REGISTRACE

Kliknutím na pole "Objednání genetické analýzy" na hlavní stránce nebo volbou "Objednávka" v rozbalovacím menu se Vám zobrazí jednoduchý formulář, do kterého postupně zadáte následující osobní údaje: jméno, pohlaví, věk, typ analýzy, způsob platby, PROMO KÓD (předplacené vyšetření, pokud jste jej obdrželi), e-mail a mobilní telefon. Všechny získané osobní údaje využíváme výhradně k provedení vyšetření a umožnění bezpečného přístupu k výsledkům analýzy. Žádná Vaše osobní data nejsou poskytována třetím stranám k marketingovým ani jiným účelům. Anonymizovaná data ze všech provedených analýz mohou být využita výhradně ke statistickým přehledům a porovnáním.

2. PLATBA

Podle Vámi zvoleného způsobu platby provedete úhradu požadovaného vyšetření. Aktuálně nabízíme možnost uhrazení nákladů za genetickou analýzu prostřednictvím: (a) platební karty - v takovém případě této možnosti budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu; (b) platba převodem - obdržíte údaje k provedení převodu (číslo účtu, unikátní varibailní symbol); (c) zadáním PROMO KÓDU - v případě, že jste obdrželi speciální kód (např. jedná-li se o dárek), zadáte jej do pole v objednávce;

3. EPORTÁL GENSPORT (Přihlášení)

Bezprostředně po uhrazení platby za analýzu obdržíte na mobilní telefon SMS zprávu s přihlašovacími údaji do ePortálu GENsport. Jedná se o zabezpečené webové úložiště, prostřednictvím kterého budete mít přístup k jednotlivým výsledkům analýz a všem dalším souvisejícím podkladům.

4. EPORTÁL GENSPORT (Dotazník)

Na ePortále GENsport vyplníte krátký dotazník vztahující se k Vašemu aktuálnímu sportovnímu nasazení.

5. ODBĚR DNA

V průběhu následujících několika dnů obdržíte poštou obálku, ve které bude odběrová sada s průvodní dokumentací. S využitím odběrové sady provedete odběr vzorku slin z Vaší bukální sliznice. Nejedná se o nic složitého, jednoduše pomocí vatového štětečku odeberete z vnitřní strany tváře vzorek slin obsahující buňky se vzorkem Vaší DNA. Vzorek následně odešlete zpět do naší laboratoře k ezpracování.

6. GENETICKÁ ANALÝZA

Akreditovaná laboratoř provede genetickou analýzu z Vámi zaslaného vzorku DNA.

7. EPORTÁL GENSPORT (Výsledek)

Jakmile bude výsledek analýzy hotov, obdržíte SMS zprávu. Po přihlášení do zabezpečené zóny ePortálu GENsport si prohlédnete, uložíte a případně vytisknete Váš výsledek genetické analýzy.

-->